آینه و کنسول

یکی دیگر از مسایل جالب در طراحی استفاده از آینه و کنسول است که البته به صورت آماده در مغازه های مبل فروشی و… موجود است……………..اما بیاییم خودمان طراحی کنیم.
آینه و کنسول در دکوراسیون
در اکثر منازل میز های قدیمی وجود دارد که دیگر حالا به دلایلی مورد استفاده نیست که یا گرد هستند یا مربع و مستطیل شکل.
میتوانیم به عرض ۴۰ سانتی متر به نجار بگوییم از ان برای ما جدا کند و ببرد اگر میز ما گرد بود میتوان از نقطه محل انتخابی برای برش که ار وسط خط فرضی در نظر گرفته شده تا مرکز کمان دور میز را ۴۰ یا ۴۵ سانتی متر در نظر گرفت.
حتی میتوان طوری برش زد که یک پایه برای تکیه به زمین داشته باشد.و پشت ان را تکه ای چوب قرار داد تا به دیوار رل پلاک شود .
بعداً به سلیقه خودتان آنرا رنگ زده و حتی به رنگهای شاد و هاله های از رنگهای خمار یا براق و یا طلایی یا نقره ای و یا مسی بر روی ان طراحی کرد…یا به صورت ساده.
آینه هم باز یا به صورت آماده میشود تهیه کرد یا به اندازه دلخواه داد به قاب سازی تا بسازد با قابهای کنده کاری شده .
باز هم میتوانیم خودمان قاب آیینه را طراحی کنیم مثلاً یک قاب پهن ساده برای ما بسازند خودمان روی ان را طراحی کنیم…….از چوب های بام بو استفاده کرده برای تزیین یا سنگهای رنگی و یا خرده های آینه شکسته به اندازه های مختلف صدف حتی گلهای رز خشک شده یا رز های مصنوعی با رنگهای خمار و کدر کرم رنگ سفید شیری و طرحهای دیگر و…………
روی میز کنسول را میتوانیم با قاب عکس یا شمعدان های گوناگون یا جفت یا کوتاه بلند یا آباژور یا ظرف های زیبا گلدان های قیمتی یا گلدانی که در آن گلهای طبیعی قرار دارد استفاده کرد.