ایده هایی برای دکوراسیون نوروزی

با گشت و گذاری در وب معمولا میشه ایده های جالبی رو پیدا کرد از امروز برای شما خوانندگان محترم ایران شید ایده هایی ناب و رایگان رو در دکوراسیون منزل تدارک دیدیم و امیدواریم بتونیم در این راه باهم همراه باشیم.

چرا همیشه از تخم مرغ ها سر سفره هفت سین استفاده میکنیم؟ تا حالا به این فکر کردین که میشه از هر کدوم این عناصر به تنهایی هم در دکوراسیون نوروزی خانه به شکلی استفاده کرد تا هر وقت که به گوشه ای از منزل نگاه میکنین به یاد این روزهای کوتاه اما واقعا زیبا و بیاد موندنی بیوفتین؟ با هم به مطالعه چند ایده زیبای دکوراسیون نوروزی میپردازیم:

حلقه ای متفاوت از گل پشت در

دکوراسیون نوروزی

برای اینکه به پیشواز بهار و عید بریم بهتره از ورودی خونه شروع کنیم بیایم بهار رو از ابتدا یعنی از دکوراسیون ورودی منزل با درب منزل مخلوط کنیم برای این کار به عنوان گلدان یا سبد میشه از یک آب پاش فلزی قدیمی استفاده کرد! چه بهتر اگه یکم زنگ زدگی هم داشته باشه این کار کمک بیشتر برای داشتن یک دکور زیبا و طبیعی میکنه. شما میتونین برای اینکه به شکلی طبیعی و زیبا آب پاشتون رو از درب آویزون کنین دسته ی اون رو با یه پاپیون ببندید و درون آبپاش رو از خزه های سبز و زیبا پر کرده و برای تزئین از گل های بهاری مثل لاله استفاده کنین همچنین استفاده از تخم مرغ های رنگ شده و زیبا میتونه پیام اور سفره هفت سین در این دکوری زیبای نوروزی باشه. حتی میشه بعضی از تخم مرغ ها رو شکوند یا توشون رو گل کاری کرد! خودتون امتحان کنین و ایده های جالب تری رو پیاده کنین.

با تخم مرغ های رنگ شده گل دان های مینیاتوری دکوری بسازید

دکوراسیون برای عید

به تخم مرغ های رنگ شده که سرشون رو با دقت شکستین و درونشون رو با کمی خاک پر کردین فکر کنین اینها میتونین زیبا ترین دکوریهای نوروزی با الهام از سفره هفت سین باشن! اونها رو پر کنین از گیاهان ریز و کوچک مینیاتوری. ایده های زیبا تر رو خودتون میتونین بیشتر امتحان کنین.

استفاده از تخم مرغ به عنوان گلدان واقعی

ایده های دکوراسیون نوروزی

باز هم گلدان و تخم مرغ! به آرومی سر تخم مرغ رو بشکنید اما مراغب باشین تا ترک بر نداره، حالا برای اینکه تبدیل به یک گلدان واقعی بشه یکی دو سوراخ خیلی ریز پایین تخم مرغ ایجاد کنین تا نقش زه کشی رو بازی کنه بعد میتونین تا نیمه تخم مرغ رو پر از خاک کنین و از گیاهان مناسب و گلهایی با ریشه های کوتاه در اون استفاده کنین.

 

ما خوشحال میشیم اگه کاری کردین تصاویری از ایده های زیبای شما رو توی وب سایت با ذکر نامتون قرار بدیم برای این کار از قسمت تماس با مای سایت با وب سایت خودتون ارتباط برقرار کنین.

مطلب اختصاصی ایران شید