جدیدترین مدل های میز LCD

آیا می‌توانید خانه‌ای را بدون تلویزیون و سایر وسایل صوتی و تصویری مجسم کنید؟ واقعیت این است که این وسایل اصلی‌ترین تفریح‌ ما هستند و برای همین، جای آن‌ها در خانه و دکوراسیون خانه اهمیت راهبردی دارد. در این گزارش شما را با طرح‌های جدید میزهای تلویزیون و لوازم تصویری و کاربردهای آن‌ها آشنا می‌کنیم تا انتخاب‌های بهتری داشته باشید.

جدیدترین مدل های میز LCD

اگر فضای زیادی دارید

اگر فضایی که می‌خواهید تلویزیون و میزش را در آن قرار دهید جادار و بزرگ است ست زیر تلویزیون بسیار زیباست. در طرح‌های جدید ایده‌های هوشمندانه‌ای بکار رفته. مثلا در این طرح شما می‌توانید از یک وسیله تزئینی مانند مجسمه، گلدان یا شمع‌های متنوع به‌عنوان دکوری جالب در کنار آن استفاده کنید یا دراور کوچکی که کاربرد زیادی به‌عنوان کمد برای شما دارد. نکته دیگر این‌که قطعات این میز از هم جدا می‌شوند بنابراین تنها با چند جابه‌جایی می‌توانید تنوع دلخواه‌تان را ایجاد کنید.

میز فضایی

اگر کمی حس خلاقیت داشته باشید می‌توانید به راحتی از همه فضای خانه حتی دیوار‌ها هم برای قرار دادن میز تلویزیون استفاده کنید

خانه‌تان را از سادگی دربیاورید

یکی از خصوصیات خوب وسایل چوبی این است که هیچگاه از مد خارج نمی‌شوند و با گذشت زمان اصالت بیشتری هم پیدا می‌کنند. اگر چیدمان منزل‌تان ساده است می‌توانید با انتخاب چنین میز تلویزیونی تحول بزرگی در دکوراسیون خانه‌تان انجام دهید. این میز از خطوط ساده و منظم تشکیل شده و قسمت بالایی و کناری به‌عنوان ویترین در آن تعبیه شده است. یادتان باشد اگر اهل جمع کردن آرشیو فیلم هستید میزی را انتخاب کنید که جایی مخصوص برای گذاشتن آرشیوتان داشته باشد.

میزهایی با لبه گرد

اگر فضای منزل‌تان خیلی بزرگ نیست یا رفت‌وآمد در خانه‌تان زیاد است، هنگام خرید میز تلویزیون بهتر است مدلی را انتخاب کنید که لبه‌های تیز نداشته باشد چون ممکن است هنگام رد شدن به افراد به‌خصوص کودکان آسیب برساند. برای چنین فضاهایی میز‌هایی با لبه‌های گرد ایده‌آل و مناسب است.

کوچک یا بزرگ؟

اگر ارتفاع مبلمان‌تان کوتاه است میزی را انتخاب کنید که با قرار دادن تلویزیون روی صفحه متناسب با محل نشیمن شما باشند تا چشمان‌تان از تماشا کردن صفحه تلویزیون خسته نشود. یکی از خصوصیات میز تلویزیون‌های کم ارتفاع این است که اگر دوست داشته باشید می‌توانید به راحتی جلوی آن‌ها دراز بکشید و تلویزیون تماشا کنید بدون این‌که خسته شوید. هر چقدر میزتان بزرگ‌تر باشد ترکیب و آرایش فضای آن با توجه به قفسه‌هایی که به‌طور معمول در آن‌ها تعبیه شده زیباتر به‌نظر می‌رسد. البته این بدان معنا نیست که میزهای کوچک‌تر این اجازه را به شما نمی‌دهند، اگر خانم خوش سلیقه‌ای باشید با اضافه کردن چند عنصر زیبایی از کوچک‌ترین‌ها هم می‌توانید بهترین چیدمان را بسازید.