در چیدمان نشیمن خانه خود تغییراتی ایجاد کنید

مطلبی که در حال حاظر برای شما آماده کرده ایم شامل بندهای دکوراسیونی و نکاتی است که با رعایت آنها میتوانید در رسیدن به دکوراسیون ایده آل خود موفق شوید.

image

در بند اول این تغییرات دکوراسیونی اینگونه به شما توصیه میکنیم که هر کاری دوست دارید انجام دهید. براحتی ترس را از خود دور کرده و تغییرات اساسی و سنت شکنی را در دستور کار خود قرار دهید. شما میتوانید از هر نوع دکوراسیونی که دوست دارید بدون اینکه نگران نظرات مزاحم دیگران باشید استفاده کنید و با این کار به معرفی خود و شخصیت درونی خود بپردازید.

image

کمی راحت باشید
شاید شما از آن دسته افراد هستید که زیاد با دوستان نزدیک خود رفت و آمد دارید و با آنها بسیار هستید پس راحت باشید و از دکوراسیون راحتی استفاده کنید و از دکوراسیون های خشک و رسمی دوری کنید اینگونه دکوراسیون و استفاده از رنگهای شاد و زنده باعث ایجاد حس راحتی در خودتان و میهمانانتان خواهد شد.

image

سعی کنید در پذیرایی راحت باشید
در اینکه چگونه پذیرایی میکنید و متناسب با آن میتوانید به وسایل مورد نیازتان دسترسی داشته باشید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سعی کنید همیشه طوری میهمانی خود و دکوراسیون متناسب با آن را طراحی کنید که به همه چیز براحتی دسترسی داشته باشید.

image

آنچه را که دوست دارید اجرا کنید
شاید همیشه دوست داشتید که اتاق نشیمن خود را با تابلوهای فراوانی تبدیل به گالری عکس کرده یا با رنگهایی غیر متعارف آن را به حالت دلخواه خود درآورید و از دکوراسیونی که خودتان دوست دارید لذت ببرید. باور کنید هیچ چیز مهم تر از آنچه نیست که شما دوست دارید پس از شما خواهش میکنیم به خودتان احترام بگذارید.

image

از طرح ها و لایه های مختلف دکوراسیونی استفاده کنید
شاید هر کسی از سلیقه ای خاص در دکوراسیون منزل و اتاق نشیمن خود استفاده کند اما بعضی موارد مانند اصولی خاص در دکوراسیون به زیبایی هرچه بیشتر منزل و اتاق نشیمن شما کمک خواهد کرد. سعی کنید از طبقه بندی و قرار دادن لایه ای دکوریها و یا پارچه های تزیینی روی هم نهایت استفاده راببرید و با این کار ها روحی تازه به دکوراسیون منزل و اتاق نشیمن خود بدمید.

image

از تمام آنچه در اختیار دارید استفاده کنید
ببینید که چه وسایلی در اطرافتان وجود دارد و به دردتان نمیخورد، میتوانید از همان ها برای دکوریهای اتاق نشیمن خود بهره بگیرید. به عنوان مثال میتوانید از بشقاب هایی که دیگر استفاده نمیکنید در دکوراسیون اتاق نشیمن به عنوان دیوارکوب هایی نقاشی شده به طرز هنرمندانه ای بهره بگیرید.

image

قرینه سازی در دکوراسیون
یکی از جذاب ترین و بهترین روش های تغییر دکوراسیون و یا داشتن دکوراسیون جذاب قرینه سازی است. در واقع قرینه سازی با انتخاب یک نقطه مرکزی به عنوان مرکز قرینه و چیدن دو گروه وسایل یک شکل در دو طرف آن است به عنوان مثال این نقطه ی مرکزی میتواند شومینه یا پنجره یا گوشه ای خاص در اتاق نشیمن شما باشد و وسایلی که در دوطرف آن میگذارید از مبلمان یک شکل گرفته تا بالشت و گلدان و… که همگی این تشکیلات به شما در داشتن فضایی دلچسب کمک خواهد کرد.