دکوراسیون بهاری به پیشنهاد ایران شید

با نزدیک شدن نوروز خانواده ایرانی بدنبال خانه تکانی و تغییر دکوراسیون منزل خود است که این امر میتواند با توجه به تعطیلات عید نوروز بسیار مهم تر و حساس تر نیز جلوه کند.
ایران شید امروز قصد دارد تا ایده هایی جادویی اما ساده و تقریبا رایگان را برای ایجاد تغییراتی کوچک اما متفاوت، مناسب برای دکوراسیون عید به شما معرفی کند.
برای روی شومینه های خود چه فکری کرده اید؟ میتوانید با وسایلی جدید که تابحال از آنها در دکوراسیون منزل خود استفاده نکرده بودید بر روی شومینه به عنوان دکوراسیون بهاری استفاده نمایید.  به عنوان مثال از تخته سیاه قاب شده ای که روی آن جملاتی عاشقانه نوشته اید بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود میتوانید در کنار آن از وسایل دیگری مانند گلدان های کوچک یا جاشمعی استفاده کنید. نکته ای که باید حتما مورد توجه قرار دهید یک رنگ بودن تمامی وسایل انتخابی شماست.

image

گلدان های قدیمی شما دیگر زیبایی خود را از دست داده اند؟ اصلا نگران نباشید با چند تکه کاغذ و یا پارچه رنگی و شاد که تناسبی خوب با دکوراسیون منزل ‌شما دارند میتوانید گلدان هایی متناسب با عید نوروز و رنگارنگ داشته باشید.

image

با عطر خوشایند پرتقال در فضای خانه چطورید؟ میتوانید چند پرتقال نارنجی رنگ دلپذیر و دوست داشتنی را از وسط بریده و با استفاده از سیخ های چوبی کوچک یا هر چیز دیگری آنها را در میان گلدانی زیبا همراه با گیاهان و گلهای دیگر قرار دهید.

image

دوستدار طرح های دکوراسیون خاص در عید هستید؟ به ما بپیوندید! ما یک گلدان شیشه ای زیبا اما در عین حال بسیار معمولی را پر از شاخه های خشک و بلندی کرده ایم که زیبایی و طراوت بهار را با قرار دادن چند پروانه یا گل یا هرچیز دیگر روی آنها به دکوراسیون نوروزی خانه خواهد داد.

image