سرویس بهداشتی کوچک منزل

خیلی پیش اومده که دوستان و آشنایان از کوچک بودن سرویس بهداشتی منزلشون شاکی هستند و حتی در موارد بسیاری بخاطر کوچکی سرویس بهداشتی منزل اقدام به فروش یا تعویض منزل خودشون گرفتن.
امروز قصد داریم تا در این پست راه ها و ایده هایی رو بهتون معرفی کنیم تا از سرویس بهداشتی منزل خودتون نهایت لذت رو ببرین و اصلا از کوچک بودن اون ناراحت نباشید.

image

سعی کنید از کاشی های نقش دار به گونه ای پشت سینک استفاده کنید تا علاوه بر اینکه قطرات آب پاشیده شده به پشت سینک را نشان ندهد در دادن جلوه ای زیبا به سینک و ایجاد محیطی آرام و متفاوت به شما کمک کند

image

یکی دیگر از راه های بزرگتر نشان دادن سرویس بهداشتی قراردادن صورت شویی یا سینک بدون پایه است. این کار علاوه بر لینکه فضای بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد به بزرگتر نشان دادن فضای سرویس بهداشتی شما کمک میکند.

image

استفاده از حوله های رنگی در شادابی و تنوع رنگی سرویس بهداشتی به شما کمک خواهد کرد. اجازه بدید تا رنگ های متنوع شادابی رو به محیط هرچند کوچک شما هدیه دهند.

image

همواره سعی کنید از رنگ های متنوعی در کنار رنگ سفید استفاده کنید.  اینگونه رنگ بندی را در پرده ها شروع کرده و با موکت یا قالیچه های رنگی تکمیل نمایید.